انجمن موبدان

- برگ نخست
- درباره ما
- تاریخچه این انجمن
- موبدان بزرگ
- گات‌ها
- خرده اوستا
- سالنمای زرتشتی
- پرسش و پاسخ
- فرستادن پرسش
- پیام‌ها
- رویدادها
- آیین‌های زرتشتی
- دین دبیره
- تاریخ زرتشتیان
- آتشكده‌ها
- زیارتگاه‌ها
- نگارخانه
- واژه نامه
-کتابخانه
- پیك‌های انجمن
- تماس با ما
 
 

 

 
سخن اندیشه برانگیز
 
 

دادار اورمزد را بر توانايی و زور و نیرو و شگفت کاری به یگانگی می‌شناسیم. برای آن بزرگترین (‌خداوند‌) ستایش و نیایش پر از آفرین ما افزون باد. به تن ما و شما و همه فیروزگران همیشه بخشایشگر افزونی کناد – همیشه شادی بیفزاید‌– بلندی و بالندگی اورنگ برافرازد‌– هر اندازه رامش می افزاید‌، افزایندگیش فرخنده باشد‌– بالاترین جای همیشه روشن (‌بهشت‌) همواره بهره شما شما باشد‌– همیشه در این خانه بهدینان فزون خرمی ، رامش و شادی ، تن آسائی و اندیشه راحت و روان شاد و فرخ پایا باشد . از آسمان فراوان ببارد از زمین فراوان بروید و مردم نیکوکار و راد از آن بهره گیرند .( اوستا: همازور دهمان)

 
 
 
 
 

بر آن شدیم تا در روز 27 اردیبهشت ماه برابر با زامیاد روز و اردیبهشت ماه که دومین دوره از نمایشگاه رسانه ها و روابط عمومی های جامعه زرتشتی برپا می شود، برای دانش آموزانی که در همایش شرکت کرده بودند، مسابقه ای ساده ترتیب دهیم و به این دلیل جدول هایی ساده به گونه ای که در ادامه می آید تهیه شد و مورد استقبال چشمگیر نوجوانان همکیش قرار گرفت.


انجمن موبدان تهران با سپاس از دانش آموزان شرکت کننده در این هماورد، از میان شرکت کنندگان سپهر فرهمند 8 ساله ، پرنیان خرمی 14 ساله و نگار بزرگ چمی 15 ساله را به عنوان برندگان این هماورد معرفی می کند که به هر کدام یک سکه نقره با نقش پیامبرمان اشوزرتشت به همراه چند جلد کتاب دینی پیشکش خواهد شد. همچنین وستا ورجاوند 8 ساله، ویدا ورجاوند 12 ساله ، وستا فرهمند 13 ساله ، پدرام خرمی 14 ساله و مهرناز فرامرزی 17 ساله بهترین پاسخ ها را به این هماورد داده بودن که به هریک از آنان نیز چند جلد کتاب دینی پیشکش خواهد شد.


از سوی دبیرخانه انجمن موبدان تهران با برندگان تماس گرفته خواهد شد و آنان می توانند همراه با کارت شناسایی برای دریافت هدایای خود به انجمن موبدان تهران به نشانی تهران:‌خيايان فلسطين شمالی - كوچه شهيد حجت دوست - پلاك 53 بیایند.
در ادامه می توانید پرسش ها و پاسخ درست این هماورد را با حجم 510 کیلو بایت در فرمت PDF دریافت کنید:

 دريافت نسخه PDF

  به امید دینداری و دین یاری هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان زرتشتی

انجمن موبدان تهران

 
 
 
 
 

دین زرتشتی

جستجو

 
 

 

 
  تمام حقوق مادی و مینوی این تارنگار وابسته به انجمن موبدان تهران بوده
شایسته است كه اگر بخشی را استفاده می‌كنید، نام اين تارنگار را یاد آور شوید
مدیر تارنگار: رامین شهزادی‌ | برنامه نويس: بهرام كوشكی | نام یاری دهندگان
All rights reserved for Council of Tehran Mobeds ©2020
It is necessary to state the title of this site in case of using any parts
Moderator:Ramin Shahzadi | Developer:Bahram Kooshki |Teammate